"Lista marzeń" Wysłana do Uniwersum - Aga Bera
Naucz się, jak żyć z jogą na codzień. Wykorzystaj jogę i jej filozofię na codzień. Kundalini joga z Agą Berą - nauczycielką jogi z Kopenhagi.
kundalini joga, medytacja, kundalini yoga in Coenhagen, yoga retreats in Italy, Aga Bera, Yogi lifestyle, Jogiczny styl życia, wakacje z jogą
950
post-template-default,single,single-post,postid-950,single-format-standard,cookies-not-set,qode-listing-1.0.1,qode-social-login-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-child-theme-ver-12.1.1510928927,qode-theme-ver-13.1.2,qode-theme-bridge,bridge-override,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive
 

„Lista marzeń” Wysłana do Uniwersum

"TO DO LIST" - SEND IT TO UNIVERSE. change your life with yoga and yogi lifestyle

„Lista marzeń” Wysłana do Uniwersum

 

Czy zdarzyło Ci się pisać listę rzeczy do zrobienia, listę postanowień, planów na przyszłość?

 

Uwielbiam to robić, planować, marzyć i zapisywać to na kartce w moim kalendarzu lub pamiętniku.

Niedawno odkryłam sposób, jak realizować moje marzenia. To jest banalnie proste ale trzeba zaufać i powierzyć sprawy siłom wyższym, jak to ja nazywam WSZECHŚWIAT.

 

Niesamowite, jak rzeczy stają się łatwiejsze do zrealizowania i naprawdę spełniają się 🙂

 

Od jakiegoś czasu marzy mi się nowe mieszkanie. Pomysł co prawda pojawił się w głowie ale bałam się strasznie go zrealizować. Sama myśl o szukaniu nowego miejsca, organizowaniu sprzedaży i kupna, biurokracja i przeprowadzka…

 

Nie ustępuję jednak i postanawiam zrealizować moje zadanie – ale nie sama, bo z pomocą WRZECH ŚWIATA.

 

Jak ja to robię?

 

1. Po pierwsze spisuje mój plan w moim notatniku i dokładnie go opisuje. Jak moje mieszkanie ma wyglądać, gdzie ma być położone – dodaje jak najwięcej detali. Próbuję wyobrażać siebie już w tym mieszkaniu i urządzać je w mojej głowie.

 

2. Następnie wysyłam to zamówienie do sił wyższych. Tak jakbym wysyłała zamówienie mailowo do adresata (w moim przypadku Wszechświat)

 

3. Moje zamówienie, tak jak mail wysłany pocztą elektroniczną, po kliknięciu na „enter” nie da się już cofnąć.

 

4. Kiedy zamówienie jest już wykonane, czekam cierpliwe na jego dostarczenie ale ……

…… nie na cud, mieszkanie nie spadnie mi z nieba – postanawiam zabrać sei do akcji.

 

– Spokojnie zbieram informacje, rozmawiam i dowiaduję się jakie są możliwość na rynku mieszkań,

 

– Rozmawiam z bankiem, agencją nieruchomości. Rozmawiam z sąsiadami i znajomymi o moim planie, wysyłam i szukam informacji,

 

– Powoli zauważam, że moje zamówienie się realizuje, nagle pojawiają się szanse. Ktoś niespodziewanie mówi mi o mieszkaniu znajomego, widzę reklamę taniego kredytu mieszkaniowego i kupiec sam się zgłasza, bo dowiedział się od znajomych, że planuję sprzedać moje mieszkanie.

 

Sprawy zaczynają same się rozwiązywać, bez paniki – ja tylko układam puzzle i obraz staję się coraz bardziej realny. To właśnie jest efekt mojej metody. Wiara i cierpliwość w rozwiązanie mojego problemu, spełnianiu marzeń w odpowiednim dla sprawy czasie, bez popędzania i z akceptacją. Ufam w przebieg zdarzeń i akceptuje, co jest mi dawane po kolei.

 

To naprawdę działa, tylko zaufaj przebiegowi zdarzeń ale najpierw pamiętaj wysłać Twoje marzenie siłom wyższym…

 

 

No Comments

Post A Comment